malé logo

Okrašlovací spolek ve Znojmě
Staré Znojmo - obrázek

Naše životní prostředí


                                        

 životní prostředí - město
   
 
Surové napadení ve Znojmě. Po útoku skončila barmanka v nemocnici
 
Se zraněním skončila žena po incidentu v Havlíčkově ulici ve Znojmě. Případ se stal v neděli ve večerních hodinách. Policie potvrdila, že zde vznikl konflikt, který přerostl v napadení.
   
záchranka JMK
Sanitka jihomoravských záchranářů v akci. | Foto: archiv ZZS JMK
   
„Záležitost řešíme dle prvotních informací jako výtržnictví s ublížením na zdraví ve stadiu pokusu,“ sdělil policejní mluvčí Pavel Šváb.

Žena skončila v nemocnici. „Mladou ženu jsme k vyloučení vážnějších poranění převezli do znojemské nemocnice na chirurgii," sdělila mluvčí jihomoravských záchranářů Michalea Bothová.

Podle informací, které Deník získal z místa události, vnikla skupina asi deseti mladých lidí do vestibulu kina. „Zaměstnankyně kavárny se je snažila vykázat, několik dívek se na ni mělo následně surově vrhnout. Na místo pak zamířili policisté a záchranná služba,“ uvedla jedna z obyvatelek Znojma. Své jméno si uvést nepřála, redakce ji zná. Bližší okolnosti případu jsou předmětem dalšího vyšetřování.

Znojmem otřásl případ, který se stal před jedenácti lety. Tehdy zemřela mladá barmanka, která pracovala jako obsluha jedné z heren v Holandské ulici.

   


     

Webeditorka: Ilona Pergrová, Znojemský deník, 17. 10. 2023
   

zpátky úvod